Propozice zimního turnaje FC Zličín -mladších žáků-

Fotbalový klub FC Zličín z.s. Strojírenská 259/16, 155 21 Praha 5 Zličín

2. Termín konání:

Leden-březen 2018

3. Místo konání:

Utkání budou sehrána na hřišti FC Zličín UMT 3 generace, hracím dnem je sobota, dle rozlosování (případně dle dohody s pořadatelem turnaje). Některé utkání můžou být sehrána za umělého osvětlení.

4. Řídicí komise turnaje:

Müller Marek :602 292 500

Valoušek Richard : 601 555 320

Šindelář Jan : 721 278 345

5. Účastníci turnaje:

Skupina A : FC Zličín A, TJ Ruzyně, FK Čechie Kralupy, ČLU Beroun, SK Střešovice, Sokol Stodůlky.

Skupina B : FC Zličín B, FK Litoměřicko, SK Zbraslav, FA Alexe Zbura, FK Rudná, FK Králův Dvůr.

6. Startovné:

Každé družstvo složí na účet FC Zličín číslo účtu:35035051/0100 do zprávy pro příjemce napište VS a oddíl, nebo osobně 6 000Kč do 15. 12. 2017 na základě vystavené faktury. Doklad o zaplacení vystaví pořadatel turnaje. Pořadatel z toho hradí veškeré výdaje spojené organizací turnaje (příprava hřiště, náhrady rozhodčím, občerstvení účastníků, ceny atd.)

7. Nedostavení se k utkání:

V případě nedostavení se k zápasu platí družstvo poplatek 200,-Kč a prohrává kontumačně 3:0. Výjimku z tohoto ustanovení povoluje ve zvlášť zřetele hodných případech řídící komise turnaje.

8. Předpis turnaje:

Hraje se podle pravidel kopané a soutěžního řádu, pokud tyto propozice ne hovoří jinak. Hrací doba 2x35 minut. Poločasová přestávka 5 minut. Střídání - hokejovým způsobem se souhlasem rozhodčího.

9. Podmínka startu:

Startují hráči s členstvím FAČR daného klubu, případně hráči s písemným povolením mateřského klubu. Turnaj je určen pro hráče narození po 1.1.2005 ( dívky po 1.1.2004 ).

10. Časový pořad:

Podle rozlosování.

11. Systém a hodnocení výsledků:

Hraje se systémem dvou skupin dle rozdělení. Po odehrání základní části budou mužstva rozděleny do finálové skupiny ( mužstva na 1-3 místě ve skupině ) a do skupiny o umístění ( mužstva na 4-6 místě ve skupině ). Každé mužstvo si přenese do své skupiny výsledky s mužstvy, které postoupili do stejné skupiny. Pak bude provedené rozlosování v termínech, které jsou určeny a turnaj bude dohrán dle programu, tj. odehrání zápasu s mužstvy, které postoupili do stejné skupiny a ještě s nimi nehráli. O konečném umístění rozhoduje nejvyšší počet bodů, dále vzájemné utkání, větší počet vstřelených branek, brankový rozdíl a nakonec los.

12. Rozhodčí:

Na každé utkání nominuje komise rozhodčích PFS jednoho rozhodčího. Schválená odměna za jedno utkání je 200,-Kč+cestovné.

13. Disciplinární přestupky:

Případné disciplinární přestupky řeší příslušná DK podle územní příslušnosti mužstva.

14. Ceny:

Prvních šest mužstv obdrží pohár za umístění. První tři mužstva obdrží věcné ceny. Bude vyhlášen nejlepší hráč, střelec a brankář.