STARŠÍ PŘÍPRAVKA A, MLADŠÍ ŽÁCI

TURNAJE JARO 2018    
Datum Místo Čas Pořádá
14.4. SO Králův Dvůr – UMT za Halou 10:00 Sokol KD A
24.4. UT ČL-U Beroun ( Na ostrově) 17:30 Trubín/Beroun
8.5. UT Králův Dvůr Stadión 15:00 FK Králův Dvůr B
12.5. SO Králův Dvůr Stadión 10:00 FK Králův Dvůr A
20.5. NE Cembrit Beroun 14:00 Cembrit Beroun
27.5. NE Králův Dvůr UMT za Halou 14:00 Sokol KD B

 

PŘÍPRAVKY – JARO 2018 – rozdělení do skupin:


OP – starší přípravka – semifinále:

Skupina „G“ – Cembrit A, FK Králův Dvůr A a B, Sokol Králův Dvůr A a B, Trubín / ČL-U Beroun

Skupina „H“ – Cerhovice, Hořovicko A a B, Komárov, Loděnice B, Žebrák

TURNAJE PODZIM 2017

10.9.2017 NE  14:00  FK Králův Důr

17.9.2017 NE 10:00  Chrustenice

24.9.2017 NE 10:00  Loděnice

8.10.2017 NE 10:00 CL-U Beroun Trubín

 

 

 

TURNAJE JARO 2017

9.4.    NE   10:00  Beroun Na Máchovně UMT

15.4. SO    10:00 Králův Dvůr

29.4. SO    10:00  Hořovice

13.5. SO    10:00  Cerhovice

21.5.NE      10:00 Žebrák

Hrací doba 1x18 min

Halové turnaje 2016-2017 - domluvené termíny  
Datum Místo Čas Odkaz na stránky
18.12. NE Beroun  Lokomotiva 9:00-14:00 https://www.lokomotivaberoun.cz/
8.1. NE Hala Králův Dvůr dopoledne https://www.hala-kd.cz/
15.1.NE Zbuzany 14:00 -18:30 https://www.fotbalova-hala.cz/
29.1.NE Beroun Lokomotiva 9:00-14:00 https://www.lokomotivaberoun.cz/
11.2. SO Zbuzany 8:30-13:00 https://www.fotbalova-hala.cz/
25.2.SO Beroun Lokomotiva 9:00-14:00 https://www.lokomotivaberoun.cz/
1.4. SO Zámecký turnaj Všeradice dopoledne https://www.zamecky-dvur.cz/
V případě příznivého počasí plánujeme přátelská utkání na UMT za Halou Králův Dvůr

 

Turnaje

  KONEČNÉ POŘADÍ -PODZIM 2016 V R P Body
           
1 Králův Dvůr 20 0 0 60
2 Cembrit Beroun 13 0 7 39
3 Zdice B 8 1 11 25
4 ČL-U Beroun 5 3 12 18
5 Nižbor 1 2 17 5
           
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  TURNAJ:   Zdice V R P Body
  16.10.2016        
1 Králův Dvůr 4 0 0 12
2 Cembrit Beroun 3 0 1 9
3 ČL-U Beroun 2 0 2 6
4 Zdice B 1 0 3 3
5 Nižbor 0 0 4 0
           
  Střelci:         
           
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  TURNAJ:   Nižbor V R P Body
  9.10.2016        
1 Králův Dvůr 4 0 0 12
2 Cembrit Beroun 3 0 1 9
3 Zdice B 2 0 2 6
4 ČL-U Beroun 0 1 3 1
5 Nižbor 0 1 3 1
           
  Střelci: 6xMelzer, 4x Müller, 3x Juhás, 2x Blažek , Červenka  
           
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  TURNAJ:   Beroun Cembrit V R P Body
  28.9.2016        
1 Králův Dvůr 4 0 0 12
2 Cembrit Beroun 3 0 1 9
3 Zdice B 2 0 2 6
4 ČL-U Beroun 1 0 3 3
5 Nižbor 0 0 4 0
           
  Střelci: 3xGrigárek, 2x Juhás, 2x Müller, 2x Grešl A. , 2x Červenka, Blažek, Melzer
           
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  TURNAJ:   FK Králův Dvůr V R P Body
  24.9.2016        
1 Králův Dvůr 4 0 0 12
2 Cembrit Beroun 3 0 1 9
3 Zdice B 2 0 2 6
4 ČL-U Beroun 1 0 3 3
5 Nižbor 0 0 4 0
           
  Střelci: 5x Juhás, 4x Melzer        
           
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
           
  TURNAJ:   Beroun ČL-U Beroun V R P Body
  17.9.2016        
1 Králův Dvůr 4 0 0 12
2 ČL-U Beroun 1 2 1 5
3 Zdice B 1 1 2 4
4 Nižbor 1 1 2 4
5 Cembrit Beroun 1 0 3 3
           
  Střelci:  11x Juhás, 5x Melzer, A. Grešl, M. Grešl, Grigárek  

TERMÍNY - STARŠÍ PŔÍPRAVKA - OFS BEROUN - PODZIM 2016 - TURNAJE   SKUPINA "A"

17.9.  SO -  10:00   ČL-U Beroun B  (Máchovna)

24.9.  SO - 10:00    FK Králův Dvůr

28.9.  ST  -  14:00   (státní svátek) Cembrit Beroun

9.10.  NE -   10:00  Nižbor

16.10.NE -  14:00  Zdice B

Počet hráčů 5+1 - Hrací doba 1x18 min

Rozměr hřiště: 24-27 x 40-45m ( vápno 5,5m, penalta 7m)

Míč: č.4

Malá domů není povolena, vhazování autů jen rukama. Kop od branky nesmí být přes polovinu hřiště v případě, že ano následuje nepřímý volný kop z poloviny hřiště. Volné kopy z vlastní poloviny nesmí být nakopnuty směrem na branku do skrumáže na teč, ale cíleně rozehrány na spoluhráče.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

TERMÍNY - STARŠÍ PŘÍPRAVKA - OFS BEROUN - JARO 2016

17.4. NE 9:00    Karlštejn

1.5.  NE  14:00   Králův Dvůr

15.5. NE   9:00   Osek

29.5. NE   9:00   Všeradice 

5.6.   NE   9:00    Hýskov

Hrací doba 1x18min, hrací pole 40x25, počet hráčů 5+1, velikost míče 4

 

 

ZIMNÍ TURNAJE V HALE

Jedná se o zamluvené termíny - poslední trénink před turnajeme domluvíme účast.

Turnaje zima Starší přípravka FK Králův Dvůr  
       
Datum Den čas Kde pořádá
14.11.2015 SO 13:00 -  ??? HALA Zličín FK Motorlet    
22.112015 NE 8 - 13 Sportovní hala Radotín FK Motorlet 
29.11.2015 NE 14-18:30 HALA Zličín FA AZ PRAHA
12.12.2015 SO 8:30 -13 HALA Zličín FA AZ PRAHA
10.1.2015 NE 9-15 Sportovní hala Lužiny - Belušova FK Motorlet 
24.1.2016 NE 14-18:30 HALA Zličín FA AZ PRAHA
6.2.2016 SO 14-18:30 HALA Zličín FA AZ PRAHA
20.2.2016 SO 14-18:30 HALA Zličín FA AZ PRAHA
5.3.2016 SO ????? HALA Králův Dvůr CLU Beroun
20.3.2016 NE 8-13 Sportovní hala Radotín FK Motorlet

  3.4.2016          NE     dopoledne        Všeradice zámek                             Všeradice

https://www.fczlicin.cz/cz/hala/

https://halaradotin.cz/kontakt/

https://sportovni-hala-luziny.cz/

 


SKUPINA C

DATUM                                                      MÍSTO                                  OD                                       SRAZ

6.9.2015.      NEDĚLE                             Králův Dvůr                           14:00                                    13:30

12.9.2015     SOBOTA                             Hudlice                                 10:00                                      9:30

20.9.2015     NEDĚLE                              Tmaň                                    10:00                                     9:30

27.9.2015     NEDĚLE                              Svatá                                    10:00                                     9:30

4.10.2015     NEDĚLE                              Loděnice B                          13:00                                    12:30

 

Hrací doba 1x18min oficiálně - dohodnutá 2x10min,, hrací plocha 40x25m, počet hráčů 5+1, velikost míče č.4